Пошуки з металошукачем для людей похилого віку

Виявлення металу як хобі для людей похилого віку

Для багатьох людей виявлення металу як хобі виходить за рамки закопаного скарбу. Він має фізичні та психічні переваги, які приносять користь людям різного віку, особливо громадянам похилого віку. Уявіть, що ви в полі в прекрасний сонячний день. Ви провели кілька годин на чудовій природі і почуваєтесь добре в житті. Ви дивитесь на отвір, який ви викопали після того, як ваш металошукач повідомив, що всього за кілька сантиметрів під поверхнею є щось особливе. Ви бачите щось, інкрустоване брудом, і ви заінтриговані. Чи це цінно? Або це мотлох?

Ви відмахнетеся від цього, і ваше серце проскочить. Це не сміття. Це прикраса з конячої латуні з конячої латуні XVII століття, невеликий, але захоплюючий фрагмент історії, який, крім трохи іржі, не порушувався і не бачився протягом століть. Виявлення металу як хобі для людей похилого віку - це фантастичний вибір, оскільки він поєднує в собі вивчення нових навичок, фізичні вправи та відпочинок на природі. Це також можливість поспілкуватися, приєднавшись до клубів або взявши участь у групових пошуках скарбів.


Те, що ви певного віку, не означає, що вам доведеться гальмувати. Насправді, дослідження показали, що вивчення нових речей є ключовим фактором збереження гостроти!


Як розпочати виявлення металу

Металошукач для людей похилого віку досить простий. Це захоплюючий спосіб знайти закопані предмети, такі як золото, ювелірні вироби та монети, гільзи, історичні предмети та будь -що інше, зроблене з металу. Для початку подумайте про свою мету. Якщо ви хочете знайти золото, вам знадобиться інший металошукач, призначений для розвідки золота, ніж для реліквій (таких предметів, як пам’ятки війни). Деякі металошукачі є універсальними детекторами і мають налаштування, які підходять для всього, але інші є більш спеціалізованими.


Якщо ви тільки починаєте і не хочете витрачати багато грошей, перегляньте дешеві металошукачі. Якщо ви не впевнені, на що хочете полювати, виберіть універсальний детектор. Ви можете придбати простий у використанні, високоефективний металошукач із середньою вартістю до 250 доларів.


Вам не потрібна величезна колекція спорядження, але наявність таких аксесуарів та витратних матеріалів допоможе:

  • Наколінники;
  • Інструменти копання;
  • Пінпоінтер (це допомагає локалізувати ціль);
  • Все, що ви взяли б із собою на день на відкритому повітрі, включаючи пляшку з водою, спрей від помилок та сонцезахисний крем.

Переваги виявлення металів

Вправи та фітнес. Виявлення металу передбачає багато ходьби. Виявлення металу як хобі не є надзвичайно напруженим, але воно передбачає багато ходьби, згинання та копання. Але, на відміну від ходьби на біговій доріжці або на доріжці, у цієї ходьби є мета: знайти скарб!

Виявлення металу як хобі для людей похилого віку - це заняття, які деякі люди рекомендують всім людям похилого віку. У її комплексі є пішохідна доріжка, і знайомство з новими людьми.


Допитливість може змусити вас піти набагато далі, ніж ви планували. Як тільки ви викопаєте цю першу цікаву знахідку, вас зачепить. Якщо ви виявите, що ваші руки втомлюються від розгойдування металошукача вперед -назад по землі, доступні джгути, які допоможуть розподілити вагу. Рекомендовано використовувати легкі і добре збалансовані металошукачі.


Хороший інструмент для копання допоможе вам пройти через коріння та гірські породи ефективніше та з меншими зусиллями. Вкладайте кошти в лопату або кельму, призначену для металошукачів.


Кількість зусиль і часу, які ви докладаєте для виявлення металів, залежить від вас. Ви можете починати повільно і нарощувати довший день.

Це захоплення виграє не лише від вашого тіла. Вивчення нового може зменшити ризик розвитку деменції з віком. За словами дослідників UC Irvine, нові враження оживляють нейронні рецептори в мозку та запобігають зниженню когнітивних функцій.


Соціальна взаємодія

Уникнення соціальної ізоляції відіграє важливу роль у загальному стані здоров’я та добробуту людей похилого віку. Соціальна підтримка може запобігти депресії, тривожності та навіть фізичному спаду. Знайти друзів у будь-якому віці може бути важко. Але це так важливо.

Багато людей у ​​свої пізні роки життя втратили друзів, подружжя чи партнерів по життю. Члени сім'ї часто віддаляються, і робочих відносин уже немає. Не можна заперечувати, що воно може стати самотнім. Тож як хтось дружить?


Так само, як діти дружать, коли вони приєднуються до команди чи іншого групового заняття, люди похилого віку можуть подружитися, зробивши те саме. Клуби для виявлення металів сповнені людей, які захоплюються тим, що вони роблять, і вони завжди шукають більше людей, щоб приєднатися. Це чудовий спосіб дізнатись більше про хобі та вчитися у людей, які вже знають, чим займаються. Можно заснувати власний канал на YouTube щоб показувати та зацікавлювати до цього хоббі інших людей.


Найкращі місця для виявлення металу

Пляжне полювання. Пляж, парк, ліс, старі присадибні ділянки, струмки - місця, які можна виявити, необмежені. Обов’язково попросіть дозволу перед виявленням металів на приватній землі та перевірте закони щодо виявлення на землі, що належить власності. Використовуйте додаток для смартфонів, щоб виявити межі власності, імена власників нерухомості, стежки та дороги, а також супутникові та топографічні зображення.

Ви можете знайти найрізноманітніші скарби. Якщо ви шукаєте золото, перевірте струмки. Вам потрібен детектор, призначений для полювання на золото. Якщо вас більше цікавить пошук реліквій, таких як мідні пряжки періоду війни або старі гільзи, відвідайте старі садиби (з дозволу).

Просто відвідування нових місць і побачення нових визначних пам'яток допомагають створити ті нейрони, які підтримують ваш мозок здоровим і гострим.


Металошукач як хобі має що запропонувати людям похилого віку. Ви будете частіше виходити на вулицю, займатися вправами та навчитися новим навичкам одночасно. Твоє тіло та мозок будуть тобі вдячні! Це хобі, яким поділяються десятки тисяч людей по всій країні, тож це простий спосіб побудувати товариські стосунки та розширити свою соціальну мережу.


Початківцям може знадобитися трохи часу, щоб з’ясувати термінологію виявлення металів. Заощадьте собі час і ознайомтеся з нашим путівником до найкращих металошукачів року.


Не хвилюйтесь, вам не потрібно все знати, щоб розпочати. Більшість металошукачів оснащені функцією включення і відключення. Почніть просто, і поступово вивчайте всі різні режими, налаштування та жаргон. Одними з найпростіших та найдоступніших металошукачів для початку є Minelab Vanquish та Nokta Makro Simplex. Обидві ці моделі оснащені новітніми технологіями виявлення металів. Вони обидва легкі, що чудово, якщо ви стурбовані фізичними навантаженнями.